+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Videokonferenční monitor FLEX

Možnost vyjádřit se je základní lidskou potřebou. A jelikož se pohybujeme v digitální společnosti, jsou osobní zařízení naší cestou k ostatním.

Zachytím váš příjemný hlas, zbavím signál ozvěny a hluku, sejmu obraz z přirozeného úhlu a dám vám možnost vyjádřit se intuitivně pomocí pera a dotyku. Budu rád, když se seznámíme a budeme se potkávat každý den. Jsem Flex!

Hlavní vlastnosti videokonferenčního displeje FLEX

01
Flexibilní
Flex dělá čest svému jménu, a to do puntíku. Stačí připojit váš notebook a je to. Plug and play technologie zajistí plnou podporu všech funkcí. Poskytuje digitální pracovní prostředí, ve kterém nic nechybí. Tvoříte, komunikujete, píšete a sdílíte s jistotou a lehkostí.
02
Přirozené psaní
Kapacitní dotyková technologie s vysokou přesností, odmítnutí nechtěného dotyku dlaně při psaní, aktivní pero s funkcí gumy kompatibilní s Windows Ink, naklápěcí konstrukce, zkrátka vše, so si můžete představit pod pojmem přirozené psaní. Psaní na Flexu oceníte, ať už jste učitel nebo architekt.
03
Pro každého
Není důležité, jakou pozici zastáváte. Všichni žijeme v době vzdálených porad a distanční výuky. Flex využijete stejně dobře v kanceláři, v učebně, v zasedací místnosti i doma. Efektivitu vaší práce a kvalitu video hovorů povýšíte na novou úroveň.
04
Obraz a zvuk jako ve skutečnosti
Hned 8 mikrofonů se postará o bezchybné sejmutí hlasu, elektronika omezí nepříjemnou ozvěnu a hluk, 4K kamera odešle k posluchačům perfektně ostrý obraz a reproduktory se subwooferem vám zprostředkují čistý a srozumitelný zvuk. Vše jako byste seděli v jedné místnosti.

 

Newline FLEX

Newline TT-2721AIO

Úhlopříčka 27“ (68 cm), 4K (3840 x 2160), Optical Bonding, kapacitní dotyk, ovládání dotykem nebo aktivním tlakocitlivým perem s funkcí odmítnutí nechtěného dotyku dlaně, 4K kamera se 120° úhlem záběru a náklonem v rozsahu -20° až 80°, podpora Windows Hello, mikrofonní pole (8x), omezení ozvěny a hluku, reporduktory 2 x 5W se subwooferem, USB-C 3.1 s napájením o výkonu 60W, HDMI, USB-A 3.0, USB-B 3.0 (dotyk), Line In / Out (Jack 3,5 mm), slot pro Intel SDM.


 

 

 


Videokonferenční monitor FLEX

Videokonference FLEX

 Stačí stisknout.

Tlačítka na čelním panelu vám zajistí rychlé a jednoduché ovládání videokonferenčního hovoru. Již nikdy nebudete muset hledat momentálně skryté menu. Základní funkce jako zapnutí kamery či ztlumenní mikrofonu budou fungovat bez ohledu na to, jaký software právě používáte.

Videokonference FLEX

Jako ve skutečnosti.

Budete mít pocit, jako byste byli s kolegy, partnery či žáky ve stejné místnosti. Kamera se 4K rozlišením a 120° úhlem záběru přenese k posluchačům přirozený obraz. 8 mikrofonů a pokročilé zpracování zvuku se postarají o váš čistý hlas. A také vy si užijete bohatého zvuku. Flex disponuje kromě 5W reproduktorů také subwooferem.

Videokonference FLEX

Prvotřídní pero a dotyk.

Absolutně přirozený dotyk. K výslednému komfortu práce přispívá nejen kapacitní technologie, ale i funkce odmítnutí nechtěného dotyku dlaní a aktivní tlakocitlivé pero s ohromující přesností. Pověstnou třešničkou na dortu je na boku umístěný magnetický držák.

Videokonference Flex

Plug & Play.

Jednoduše připojte svůj notebook a povyšte ho na perfektní dotykovou videokonferenční jednotku. Vaše zařízení bude z USB-C portu i napájeno. Nechcete k Flexu nic připojovat? Vložte do něj Intel© Smart Display Module!

Videokonference FLEX

Dělá čest svému jménu.

Nebyl by to Flex, kdyby nebyl pro každého. Je jedno, zdali učíte ve škole, komunikujete s kolegy v kanceláři, připravujete projektovou dokumentaci, účastníte se porady firemních poboček nebo pracujete z domova. Flex je digitální pracovní místo nové generace.

 
 


Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší firmě na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace