+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Rezervační systém EVOKO

Rezervační systém EVOKO je etalonem v efektivním využívání prezentačních místností. Kromě bezproblémové rezervace přímo z panelu i online nabízí také informace o stavu místností, jejich vybavení, brání "zneužívání" rezervovaného času a poskytuje hodnotné statistické údaje.

Skutečně milujeme jednání. Scházet se a realizovat nové věci nás baví. I když se jedná o relativně běžnou činnost, je stále co zlepšovat. Evoko je inovátorem, který dělá schůzky plynulejší, stylovější a více efektivní.

Hlavní vlastnosti rezervačního systému EVOKO

01
Jednodušší než kdy před tím
Rezervujte dotykem prstu přímo na jednotce Evoko Liso. Můžete okamžitě rezervovat místnost, u které stojíte nebo plánovat rezervaci libovolné místnosti v celém Liso systému. Vyhledávání dle polohy, dostupnosti, velikosti i vybavení.
02
Intuitivní uživatelské rozhraní
Veškeré informace jsou elegantně prezentovány na obrazovce. Pokud k ní přistoupíte, jsou automaticky upraveny tak, aby byly vždy maximálně relevantní.
03
Jedním pohledem získáte přehled obsazenosti
Červené, zelené a nově i oranžové podsvícení jednoznačně signalizuje aktuální stav.
04
Inteligentní funkce
Pokud se v průběhu schůzky vyskytnou technické problémy s vybavením místnosti, stisknutí tlačítka okamžitě odešle zprávu odpovědné osobě. Porucha zařízení je zároveň na displeji signalizována.
05
Kompletní přehled o využití
Komplexní přehled nad způsobem využití místností různých typů. Zamezení nevyužití již rezervovaných prostor. Optimalizací zdrojů prokazatelně šetří náklady a zlepšuje kulturu jednání.
06
Jednoduše krásný
Design Evoko Liso je dílem švédského sdružení No Picnic. Jednoduchý a funkční design se hodí do každého prostoru. Umístil lze jak na bežné, tak i skleněné stěny.

 

Vybrané produkty EVOKO

Evoko Liso

Evoko Liso nabízí řešení, které maximálně ulehčuje rezervaci místností. Stačí jen pár dotyků. Stav rezervace je jasně signalizován na elegantní dotykové obrazovce, a to přímo u vstupu do místnosti. Schůzky plánujete dál přesně tak, jak jste zvyklí, pomocí Outlooku, Google kalendáře, přes cloud s využitím Vašeho telefonu nebo tabletu. Součástí dodávky je aplikace Evoko Home, doživotní upgrade SW zdarma, montáž na stěnu i sklo.

Evoko Naso

Evoko Naso představuje modulární systém, kde si volbou patřičné licence přizpůsobíte funkčnost vašim potřebám. Hlavní částí je opět funkcemi nabitý rezervační systém pro zasedací místnosti, nově však můtete rezervovat i sdílená pracovním místa a posunout péči o návštěvníka na vyšší úroveň. Vyžaduje minimálně licenci ROOM HOSTING. Přehled licencí.

Evoko Pusco Wall

Evoko Pusco představuje řešení vše v jednom určené pro zlepšení komunikace na veřejně dostupných místech. Vše co musíte udělat je zapojit dva kabely a jste připraveni. Hotové šablony, integrace sociálních médií, jednoduchá správa. Rozměry: 1240 x 663 x 107, doživotní upgrade SW zdarma, montáž na stěnu.

Evoko Pusco Floor

Evoko Pusco představuje řešení vše v jednom určené pro zlepšení komunikace na veřejně dostupných místech. Vše co musíte udělat je zapojit dva kabely a jste připraveni. Hotové šablony, integrace sociálních médií, jednoduchá správa. Rozměry: 1625 x 1311 x 550, doživotní upgrade SW zdarma, včetně stojanu.

Evoko Groupie

Evoko Groupie Vás přenese do světla událostí. Tuto přenosnou širokoúhlou čočku s osvětlením lze přichytit ke stávající kameře. Dííky Evoko Groupie budou všichni účastníci konferenčního hovoru perfektně vidět. 

Evoko Liso
přehledová obrazovka

Program všech místností můžete zobrazit přehledně na jedné obrazovce. Stačí vybrat, zdali chcete vidět celou budovu nebo jen konkrétní patro. Podle zelené, oranžové a červené barvy pozadí jednoduše zjistíte, jaké místnosti jsou volné, jaké budou v krátké době obsazené, a ve kterých probíhá jednání. Šipky vás spolehlivě nasměrují do vybrané místnosti.

ActivSoundBar

Evoko Liso - aplikace
"Get A Room"

With Rezervace místností s touto aplikací je hračkou. Rezervujte, sdílejte s kolegy a pozvěte je na schůzku. Jednoduché filtry času, kapacity a vybavení místnosti vám pomohou vybrat nejlepší místnost pro daný účel. Rychle a jednoduše.

Evoko Pusco - vždy aktuální informace v komunikačních zónách

Evoko Pusco je řešení typu vše v jednom. Stačí jej zapojit do zásuvky a k počítačové síti. Obsah vytvoříte díky hotových šablonám během několika minut. Aktualizace obsahu je efektivně rozdělena mezi jednotlivé přispivatele, nikoho tak jeho správa nazatěžuje a přitom je jeho obsah stále živý a zajímavý.

Classflow Inspire

 

 

 

Dostupné licence pro EVOKO Naso


Evoko Naso
Room hosting

Inteligentní rezervace místností, analýza jejich využití, přehled vybavení a jeho stavu. 

Již základní licence Evoko Naso poskytuje velké množství pokročilých funkcí a činí z Naso jednotky komplexní rezervační systém. Mezi hlavní funkce patří plnánování schůzek, okamžitá rezervace na displeji, upravení schůzky, její prodloužení i předčasné ukončení, hlášení problémů s vybavením apod.

Evoko Naso
Rose

Rozšíření funkcí pro rezervaci místností. 

Nad rámec licence Room hosting obsahuje tento balíček např. PIN / RFID identifikaci uživatele, automatický Bluetooth check-in, vyhledání volné místnosti, podrobné statistiky o využítí, objednání občerstvení, definici uspořádání místnosti, automatická upozornění, statické a interaktivní* mapy, outlook add-in, aplikaci pro mobilní telefony, integraci s videokonferencemi apod.


Evoko Naso
Pepper

Modul pro organizace, vyhledání a rezervace sdíleného pracovního místa.

Pokud Vaše organizace využívá "hot desking", pomůže vám balíček Pepper najít a rezervovat volné stoly. Vzdálená rezervace pracovního místa, okamžitá rezervace volného místa, check-in i check-out, automatické rezervace pomocí senzorů, automatické uvolnění místa, rozdělení míst do kategorií, podrobné statistiky o využití, automatická upozornění, vyhledání osoby, outlook add-in, aplikace pro mobilní telefony a další funkce získáte přidáním licence Naso - Pepper.


Evoko Naso
Guava

Mějte správu návštěv pod kontrolou. Buďte pozorní ke svým hostům. 

Nebylo by skvělé, kdyby návštěvník přišel k recepci a byl okamžitě rozpoznán, pozdraven a získal relevantní informace o svých plánovaných schůzkách?

GUAVA toto vše umožňuje, včetně evidence vstupu a výstupu lidí do budovy. Organizátor schůzky dostane informaci o vstupu očekávaného návštěvníka a může se na jeho příchod připravit. Mezi další funkce, které přidáním této licence získáte patří například ukládání fotografií a tisk štítků, rozdělení hostů do kategorií, správa opakujících se návštěv, přehled všech hostů v budově a příchody a odchody zaměstnanců.

 
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší firmě na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace