+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Pojezdy a stojany BalanceBox

Různá výška osob i různé způsoby využití dotykových obrazovek často vyžadují nastavit optimální pracovní výšku. Skutečně beztížného posuvu, který vyžaduje jen minimální sílu docílíte se systémem BalanceBox.

BalanceBox® je inovativní výškově stavitelný systém založený na patentované technologii. K posouvání obrazovky nahoru a dolů Vám budou stačit jen dva prsty. BalanceBox® je unikátní a velmi oblíbené řešení, které nepotřebuje žádné napájení. BalanceBox® představuje komfortní, bezpečné a vysoce spolehlivé řešení výškového posuvu. Nabízíme také variantu pojezdu řešení kombinující interaktivní plochu (dotyková obrazovka či interaktivní tabule) a keramická křídla. 

Hlavní vlastnosti stojanů a pojezdů BalanceBox

01
Manuální ovládání
Patentovaná pružinová technologie nabízí lepší vlastnosti než i ten nejlepší motorový pojezd. Změna výšky obrazovky je intuitivní, přesná a rychlá. Stačí vám k tomu dva prsty. Tak lehce lze zařízení posouvat. Pokud oceníte možnost naklápět obrazovku až do pozice stolu, rádi vám nabídneme motorovou variantu e-Box.
02
Pevná i mobilní instalace
BalanceBox lze jednoduše přidělat na zeď. Pokud hledáte mobilní řešení, lze ho s výhodou připevnit k jednomu z našich mobilních podstavců. Obrazovku pak budete moci nejen výškově posouvat, ale také ji přesunout například do vedlejší místnosti.
03
Velký hmotnostní rozsah
BalanceBox 400 a 650 nabízejí řešení pro obrazovky libovolných rozměrů a hmotností. Poradí si i se systémy vážícími přes 160 kg.
04
Široké spektrum příslušenství
BalanceBox disponuje všemi potřebnými doplňky jako jsou VESA držáky, pojezdy, podpůrné konstrukce a třeba i systém pro upevnění keramických křídel.

 

BalanceBox WINX

 


Balancebox WINX

BalanceBox WINX

Pružinový systém

s důmyslnou konstrukcí a s možností nastavení hmotnosti zavěšeného zařízení ve velkém rozsahu. Pokud potřebujete vyměnit instalované zařízení za jiné, stačí pouze přizpůsobit tuhost pružin.

BalanceBox WINX

Univerzální rám

s keramickými křídly pro obrazovky o úhlopříčce 75“ a 86“. Už žádné speciální konstrukce. Součástí rámu je i VESA adaptér.

BalanceBox WINX

Magnetický doraz

přidržuje zavřená křídla a zároveň chrání obrazovku před poškozením.

BalanceBox WINX

Precizní provedení

a nadstandardní dílenské zpracování je patrné z každého detailu.

BalanceBox WINX

Zabezpečení

neoprávněného přístupu k dotykové obrazovce lze za příplatek vylepšít přídáním zámku, který brání otevření křídel.

 


Vybrané stojany a pojezdy BalanceBox

BalanceBox 400

Zdvih 400 mm
Pro obrazovky o hmotnosti 23 – 95 kg 

BalanceBox 650

Zdvih 650 mm
Pro systémy o hmotnosti až 190 kg 

BalanceBox® Winx® 75

Systém se skládá z výškového posunu BalanceBox® 650 Medium, rámu pro uchycení dotykové obrazovky o úhlopříčce obrazu 75“ a dvou keramických, magnetických křídel, která po zavření přikrývají celou plochu obrazu.

BalanceBox® Winx® 86

Systém se skládá z výškového posunu BalanceBox® 650 Heavy, rámu pro uchycení dotykové obrazovky o úhlopříčce obrazu 86“ a dvou keramických, magnetických křídel, která po zavření přikrývají celou plochu obrazu.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší firmě na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace