+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Interaktivní zasedací místnosti

Poskytujeme řešení s nímž můžete realizovat vaše představy o moderním vedení obchodního jednání. Budete zobrazovat informace na kvalitních displejích, sdílet informace online, pořádat videokonference.
01
Moderní zasedací místnost je v současném světě již nutností. Prezentace na moderním interaktivním panelu, nebo projektoru s okamžitými anotacemi a připomínkami. Sdílení dat a online komunikace s Vašimi kolegy. Videokonference s pobočkami, nebo zákazníky. Rezervace jednotlivých zasedacích místností online. To vše je nyní již možné a cenově dostupné. Realizujeme prostory, ve kterých můžete využívat různách forem komunikace a spolupráce pro dosažení lepších výsledků.
02
Nabízíme řešení pro každou zasedací místnost a Vámi pořadovaný rozpočet.
03
Naším motem je jednoduchost. Volíme jen ověřené technologie a výrobky, které spolehlivě spolupracují či se vhodným způsobem doplňují.
04
Nedodáváme jen samotné technologie, ale v rámci projektů navrhujeme zasedací místnosti jako celek. Vybereme vhodné výrobky, zpracujeme vizualizace, doplníme požadované příslušenství. To vše s cílem, aby se Vám v nové zasedací místnosti dobře pracovalo a schůzky v ní byly výrazným přínosem.
05
Součástí naší koncepce je i široká nabídka další podpory a poradenství.
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší firmě na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace