+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Dotykové obrazovky

Interaktivní obrazovka Newline je komunikačním centrem moderní třídy. Na rozdíl od interaktivní tabule představuje Newline řešení typu „vše v jednom“. Navíc obsahuje i výkonný minipočítač, který z něj dělá obrovský tablet v čele učebny.

Newline nabízí obrazovku s vysokým rozlišením, která je mnohem jasnější než obraz z projektoru. Použitím interaktivní obrazovky Newline dáte vašim jednáním, poradám a prezentacím zcela nový rozměr. To vše zcela itutitivně, přímo v prostředí MS Office bez nutnosti procházet zdlouhavým školením. Sbohem dáte nepříjemnému stínu, pravidelné kalibraci, čistění filtru nebo výměnám lamp. Nejen že tak získáte lepší řešení, ale také ušetříte.

Hlavní vlastnosti dotykových obrazovek NEWLINE

01
Vynikající pro týmovou práci
Pracovní prostor na obrazovce Newline činí spolupráci rychlejší, jednodušší a lepší. Při schůzce se tak můžete soustředit na diskusi a výměnu názorů, o jejich prezentaci i záznam se vám postaráme my.
02
Perfektní obraz
S projektorem neporovnatelná kvalita a čitelnost obrazu, navíc bez sebemenšího stínu. Ušetříte také za nové lampy a filtry.
03
Inteligentní ovládání
Panel automaticky rozpozná stylus (psaní), prst (manipulace s objekty) i dlaň (mazání). A to přímo v prosředí kancelářských aplikací Office 365. Vše zcela přirozeně, jako byste používali pero a papír.
04
Zahoďte kabely ne připojení
Realizujte interaktivní multimediální schůzky s vašimi zaměstnanci nebo zákazníky. Můžete sdílet obrazovku, poznámky online a to i s kolegy mimo vaši kancelář. 

 

Dotykové obrazovky řad RS+, Atlas ER, MIRA HO, NAOS IP, X, NT

Řada RS+

Jednoduše použitelné obrazovky pro zasedací místnosti a učebny.

Obrazovky řady RS+ umožňují interaktivní spolupráci přednášejícího s posluchači. Jsou navrženy pro firmy, školy a další instituce a nabízí všechny interaktivní nástroje potřebné k aktivnímu zapojení posluchačů. Díky automatickému rozpoznávání dotyku a stylusu je práce velmi intuitivní. Velikost úhlopříčky 65", 75", 86", 98".

Řada ATLAS ER

Dejte firemnímu i školnímu vzdělávání nový rozměr.

Charakteristickými vlastnostmi řady Atlas ER jsou úzký rámeček, rychlá odezva a nativní 4K Android rozhraní. Vestavěné mikrofonní pole vhodně podporuje využití při spolupráci na dálku. Pokud potřebujete dále posílit zvuk, lze k obrazovce připojit jediným kabelem výkonný soundbar s integrovanou 4K kamerou. Velikost úhlopříčky 65", 75", 86".

Řada MIRA HO

Ucelené řešení po zasedací místnosti všeho druhu.

MIRA nabízí vše! Naše nejuniverzálnější obrazovka dokáže splnit veškeré požadavky na prezentaci v moderní zasedací místnosti. Technologie Optical Bonding poskytuje vysokou přesnost a nabízí automatické rozpoznávání stylusu, prstu a dlaně. Vestavěné mikrofony a kamera z ní dělají ideální řešení pro videokonferenční hovory. Velikost úhlopříčky 65", 75", 86".

Řada NAOS IP

Prémiový designový panel s výjimečně kvalitním dotykem.

Používání tohoto interaktivního displeje s P-kapacitní dotykovou technologií je stejně přirozené jako psaní na chytrý telefon nebo tablet. Stačí připojit počítač, spustit MS Office a prezentace může začít. Obrazovka neobsahuje prostředí založené na OS Android, a nabízí tak maximální bezpečnost při zapojení do firemní sítě.Velikost úhlopříčky 65", 75", 86".

Řada X

Ucelené řešení typu vše v jednom.

Vše je navrženo tak, abyste se mohli věnovat obsahu jednání a nemuseli se zatěžovat technickými záležitostmi. Dvě vestavěné kamery s rozlišením 1080p a širokým úhlem snímání Vás dostanou do obrazu, ať sedíte v kdekoli. Mikrofonní pole dokáže redukovat hluk a potlačovat echo efekt. Váš hlas i obraz tak budou při videokonferenčních hovorech perfektní.Velikost úhlopříčky 65", 75", 86".

Řada NT

Bezdotykový displej.

Jednoduché řešení je často to nejlepší. Nové bezdotykové 4K displeje řady NT vám přináší vše, co potřebujete pro prezentace. Součástí je i bezdrátové odesílání a sdílení souborů a videí. Mějte vše, co chcete na jasném a svižném displeji, aniž byste museli platit za další funkce, které vaše organizace nepotřebuje. Velikost úhlopříčky 85", 98".


Porovnání vlastností jednotlivých řad

Technické parametry

Řada RS+

Řada ATLAS ER

Řada MIRA HO

Řada X

Řada NT

Řada IP

Dotykový displej ok ok ok ok ne ok
Operační systém Android 8.0 Android 8.0 Android 8.0 Android 5.0.1 Android 8.0 ne
Optical Bonding ne ne ok ok ne ok
InGlass dotyk ne ne ok ok ne ne
Kapacitní dotyk ne ne ne ne ne ok
WiFi ok ok ok ok ok ne
OPS PC Volitelné Volitelné Volitelné ok Volitelné Volitelné
Soundbar s kamerou ne Volitelné Volitelné ne ne ne
Direct Cloud Access ok ok ok ok ok ne
Vestavěná kamera ne ne 1x 2x ne ne
Vestavěný mikrofon ne 4x 4x 4x 6x ne
Aplikace a software
CAST ok ok ok ok ok ne
BROADCAST ok ok ok ok ok ne
DISPLAY MANAGEMENT ok ok ok ok ok ne
WORK SPACE ne ne ne ok ne ne
LAUNCH CONTROL ne ne ne ok ne ne


Vybraná produktová videa
 

Newline Mira

MIRA má vše! Nejuniverzálnější obrazovka z dílny Newline splní požadavky kladené na téměř každou prezentační místnost. Své místo si najde v jednacích místnostech, neformálních prostorech, přednáškových sálech i kancelářích. Kombinace panelu s technologií Optical Bonding a pokročilého IR snímání dotyku poskytuje perfektní přesnost ovládání a přirozené psaní s automatickým rozpoznáváním mezi perem, prstem a dlaní. 

Newline pro školní výuku

Dotykové obrazovky Newline vynikají jednoduchou obsluhou a je vhodná do každé školní třídy. Na výběr máte hned ze dvou uživatelských rozhraní. Promyšlená tlačítka rychlé volby umožňují rychlý přechod mezi oblíbenými aplikacemi, zabudovanou školní elektronickou tabulí, počítačem a dalšími vstupy. Perfektně čitelný obraz, živé barvy a intuitivní práce, při které obrazovky automaticky rozpoznávají mezi perem, prstem a dlaní činí z řady obrazovek Newline ideální nástroj pro výuku v běžné školní třídě.

Newline RS+

Manuál, nastavení a možnosti použití.

Newline Atlas

Manuál, nastavení a možnosti použití.


Vybrané funkce obrazovek NEWLINE
 

20 dotyků

Newline interaktivní displeje podporují až 20 dotyků umožňnující jejích použití více uživatelům najednou.

Automatické rozpoznávání dotyku

Díky automatickému rozpoznávání dotyku prstu (manipulace s objekty), stylusu (psaní) a dlaně (mazání) je práce velmi intuitivní. Vše funguje přesně, a to i v prostředí Windows 10 a Office 365.

Optical Bonding

Panel s technologií „Optical Bonding“ (proces slepení skla a LCD panelu bez vzduchové mezery) přináší pozorovací úhel 178 stupňů, jasnější obraz bez odlesků a vyšší citlivost dotyku pera / prstu.

Cobalt Teacher Friendly Center Console

Dynamické USB

Nezáleží na tom, jaký počítač je právě k panelu připojen. Příslušenství využívající USB port panelu Newline bude dostupné každému, z jehož zařízení se promítá. USB disk, klávesnice, myš či kamera tak budou dispozici aktuálně prezentujícímu řečníkovi.

Cobalt Seamless User Experience

Vlastní uživatelské prostředí

Design a funkce na hlavní obrazovce si můžete změnit dle vlastních preferencí. Můžete přidat logo a pozadí vaší společnosti, přidat si na plochu často používané aplikace apod. Z hlavní plochy se také jednoduše přepnete na vybraný vstup či spustíte prezentaci přímo z vašeho disku.

Cobalt Seamless User Experience

Videokonference

Organizujte interaktivní videokonference s Vašímí kolegy nebo zákazníky. Stačí vám k tomu obrazovka Newline řady X a vybraný software.

 


Dostupná softwarová řešení NEWLINE
 

Jednoduše sdílejte vaši obrazovku

Prezentujte a sdílejte bezdrátově obsah přímo z vašeho zařízení. Newline podporuje všechny běžné notebooky, tablety, telefony a prohlížeče. Užijte si obousměrnou komunikaci, při které můžete na panelu nejen prezentovat, ale i přímo od dotykové obrazovky váš počítač bezdrátově ovládat. Nemusíte být ani na stejné síti, postačí libovolné připojení k internetu.

Jednoduše vysílejte obsah vaší obrazovky posluchačům

Sdílejte obsah vašeho zařízení Newline jakémukoliv připojenému účastníkovi. Jednoduše pozvěte až 200 posluchačů k připojení. K vysílanému obsahu se mohou se svými zařízeními připojit z jednací místnosti, učebny, posluchárny nebo z jakéhokoliv jiného místa, kde mají přístup k internetu.

Spravujte všechny panely z jednoho místa

Jednoduše ovládejte všechny panely bez toho abyste opustili váš stůl. Můžete nastavovat funkce obrazovky, instalovat aplikace, používat funkci „Digital Signage“ (vzdálené plánování a ovládání obsahu) a odesílat zprávy na jednotlivé obrazovky nebo jejich skupiny.

Zlepšete produktivitu společně s ostatními

Spolupracujte s týmy na různých místech prostřednictvím video hovorů, poznámek na bílé tabuli nebo společnou prací na dokumentech. V reálném čase můžete společně upravovat Word, Excel, PowerPoint nebo PDF soubory. Umožněte vašim týmům společně dokončit úkol ať už jsou kdekoli.

Přeměňte panel v osobní zařízení

Jedním dotykem nebo přistoupením k panelu vyvolejte váš kalendář, Skype hovor a nástroje pro spolupráci. Mějte nepřetržitý přístup k Vašemu obsahu na obrazovce bez potřeby přihlašování se. Bezpečně a jednoduše se odpojte opuštěním místnosti.

 
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší firmě na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace