+420 542 212 884  |  info@top-media.cz

Bezdrátová prezentace ClickShare

 

Se systémem ClickShare může každý flexibilně sdílet obsah ze svého zařízení na stejné obrazovce nebo projekčním plátně, a to i současně. A jelikož se tento systém vyznačuje velmi snadným ovládáním, mohou jej kolegové, zákazníci a partneři ihned začít bez problémů používat ke svým prezentacím. ClickShare umožňuje každému aktivně se zapojit do porady. A čím více myšlenek a nápadů se sdílí, tím lepší je výsledek. Protože navíc nejsou vyžadovány žádné kabely ani nastavení, dochází rovněž k úspoře času.

Hlavní vlastnosti systému ClickShare

01
Žádné kabely. Zásluhou univerzálního tlačítka ClickShare napájeného přes rozhraní USB a aplikace ClickShare pro systém iOS a Android není nutné používat nevzhlednou změť kabelů.
02
Žádný software. Po připojení tlačítka ClickShare není třeba stahovat ani instalovat žádný software. Stačí jednoduše otevřít spustitelný soubor a to je vše. Po ukončení používání nezanechá ClickShare ve vašem počítači PC nebo Mac žádný software.
03
Podpora různých zařízení. Ať už provádíte prezentaci z PC, Mac, tabletu nebo chytrého telefonu, systém ClickShare podporuje všechna tato zařízení. Aplikace ClickShare pro systém iOS a Android ve spojení s tlačítkem ClickShare napájeným přes rozhraní USB zvyšuje efektivitu porad tím, že umožňuje sdílet obsah z mobilních zařízení.
04
Snadné použití. ClickShare nemůže být jednodušší. Veškeré ovládání spočívá v jednoduchém stisku tlačítka. Při připojení systému ClickShare nedojde ke změně velikosti nebo rozlišení obrazu, takže vše, co vidíte na obrazovce svého notebooku, bude současně zobrazeno na velké obrazovce nebo projekčním plátně.

 

Vybrané ClickShare sady

CS-100 Huddle

Ideální pro malé a střední podniky, standardní zabezpečení, výstup HDMI (Full HD), interní antény, současné zobrazení obsahu od 1 uživatele, možnost připojení až 8 uživatelů, aplikace pro iOS a Android, MirrorOp.

CS-100

Ideální pro malé a střední podniky, standardní zabezpečení, výstup HDMI (Full HD), interní antény, 1 tlačítko součástí balení, současné zobrazení obsahu od 1 uživatele, možnost připojení až 8 uživatelů, aplikace pro iOS a Android, MirrorOp.

CS-200

Ideální pro náročnější podnikové použití, vyšší zabezpečení, výstup HDMI (Full HD), externí antény, 2 tlačítka součástí balení, současné zobrazení obsahu od 2 uživatelů, možnost připojení až 16 uživatelů, AirPlay, Google Cast, aplikace pro iOS a Android, MirrorOp.

CS-200+

Ideální pro náročnější podnikové použití, vyšší zabezpečení, výstup HDMI (4K), vstup HDMI (4K), externí antény, 2 tlačítka součástí balení, současné zobrazení obsahu od 2 uživatelů, možnost připojení až 16 uživatelů, AirPlay, Google Cast, aplikace pro iOS a Android, MirrorOp.

CS-800

Ideální pro náročnější podnikové použití, vyšší zabezpečení, výstup na dvě obrazovky, 2x HDMI (4K), vstup: 2x HDMI (4K), externí antény, 4 tlačítka a 1 krabička jsou součástí dodávky, současné zobrazení obsahu od 8 uživatelů, možnost připojení až 64 uživatelů, interaktivita (psaní na tabuli & anotace), moderace, AirPlay, Google Cast, aplikace pro iOS a Android, MirrorOp.

ClickShare tlačítko

Další nebo náhradí tlačítko s konektorem USB-A nebo USB-C.

 
 
Ke stažení
Máte dotaz nebo potřebujete poradit?
Telefon+420 542 212 884
E-mailinfo@top-media.cz
Můžete také poptat řešení přímo vaší firmě na míru prostřednictvím kontaktního formuláře
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace